Dostęp przez Zeroo

Firma Kreativ wprowadziła nowy numer dostępowy do Internetu. Poza ofertą dostępową zainteresowani Zeroo mają możliwość bezpłatnego skorzystania z zawartości partnerskich serwisów internetowych.

Użytkownicy Internetu mogą łączyć się z Siecią w ramach usługi Zeroo za pomocą numeru 020 94 80. Usługa Zeroo jest wynikiem współpracy firmy Kreativ oraz P.S.I.-net Internet. Partnerem technologicznym jest Energis Polska.

Kreativ będzie współpracować z takimi witrynami jak www.fotka.pl, www.sciaga.pl oraz www.smsbox.pl. Tym samym użytkownicy Zeroo będą mogli korzystać z odpłatnych opcji wspomnianych serwisów – wyszukiwania w godzinach największego ruchu na sciaga.pl, dostępu do prac recenzowanych przez nauczycieli (od września) oraz wersji PRO serwisu fotka.pl.

Przedstawiciel Kreativ, Rafał Agnieszczak stwierdził, że w związku z rozszerzaniem się konkurencji na rynku usług dostępu dial-up coraz większą rolę będzie odgrywać wartość dodana każdej oferty. "Z tego powodu zdecydowaliśmy się postawić na witryny, już teraz oferujące płatne wersje swoich stron" - mówi Rafał Agnieszczak.

Okres wakacyjny ma być testem dla nowej oferty. Uruchomienie pełnej wersji na wszystkich stronach partnerskich planowane jest we wrześniu.