DotEmu świętuje pierwsze urodziny rozdając gry retro

Serwis DotEmu, podobnie jak GOG, oferuje klasyczne gry PC. Właśnie teraz obchodzi pierwszą rocznice swojej obecności na rynku i w związku z tą okazją postanowił od 1 do 5 czerwca rozdawać codziennie jedną grę retro ze swojej kolekcji.

Serwisy Good Old Games i DotEmu to idealne miejsca dla fanów gier PC w stylu retro. Udostępniają one wiele klasycznych gier sprzed lat. Niektóre są bardzo stare, inne jeszcze całkiem świeże, ale w każdym przypadku są w taki sposób przygotowane, by były kompatybilne z nowoczesnymi komputerami i dostępne bez DRM.

Gry retro stają się ostatnio coraz popularniejsze. Kupują je starsi gracze, którzy chcą przypomnieć sobie minione lata, ale także ci młodsi, dla których są to po prostu dobre gry w przystępnej cenie. Serwis DotEmu oferuje takie tytuły już od roku.

W związku z tą okolicznością, przez pięć pierwszych dni czerwca, DotEmu codziennie udostępnia jedną grę ze swojego asortymentu za darmo. Wczoraj można było pobrać Gobliiins, dzisiaj darmowa jest gra Hammerin' Harry, jutro będzie to Robinson's Requiem, pojutrze Dragon Breed, a od 5 czerwca będzie można za darmo pobierać Warzone 2100.