Dotknij iBooka

Troll Touch opracowała nowy system dotykowy zaprojektowany specjalnie pod kątem wewnętrznej integracji z komputerami iBook.

Firma Troll Touch, twórca produktów typu 'touchscreen' dla poprzednich modeli komputerów PowerBooks i iBooks, przedstawiła najnowszy system dotykowy zaprojektowany specjalnie z myślą o wewnętrznej integracji z przenośnymi komputerami iBook. System Touch iBook składa się z opracowanej przez firmę odpornej, analogowej powłoki, kontrolera USB 'ultra high-resolution' i sterownika programowego 'touchscreen', który póki co współpracuje z Mac OS 9.1 i wcześniejszymi wersjami, natomiast wersja wspierająca Mac OS X ma pojawić się 'niebawem'.

Zainteresowani systemem Touch iBook mogą kupić od firmy Troll Touch iBooka zaopatrzonego w tą technologię lub wysłać firmie swoją maszynę i czekać na odesłanie ze zintegrowanym Touch iBookiem. Koszt takiego zabiegu wynosi 595 USD, a Troll Touch oferuje atrakcyjny system rabatów i upustów dla zastosowań edukacyjnych, dużych zamówień czy zakupów w celach dalszej dystrybucji.

www.trolltouch.com


Zobacz również