Dozwolone od lat osiemnastu – nadchodzi pogromca GTA?

Pobierz demo Manhattan Chase – interesującej, wyścigowej gry akcji, w której możemy wcielić się w rolę nowojorskiej policjantki lub bezwzględnej kryminalistki doświadczając w obu rolach szalonych pościgów i krwawych walk ulicznych. Uwaga! Gra dla osób dorosłych! Manhattan Chase jest krwawy, brutalny i zawiera wiele scen przemocy, a bohaterowie używają niecenzuralnego języka!

Dozwolone od lat osiemnastu – nadchodzi pogromca GTA?
Manhattan Chase jest fabularną, wyścigową grą akcji, nieco w stylu GTA - króla tego typu tytułów. Manhattan Chase ma mieć bogatą fabułę – na jej temat jednak producent nie zdradza wielu szczegółów. Wiemy, że osią akcji będą zmagania dwóch kobiet – Angel i Yasmin. Pierwsza z nich jest odważną policjantką z NYPD, a druga bezwzględną i sadystyczną kryminalistką; i to, że aby poznać całą historię ich "znajomości" gracz będzie musiał ukończyć dwie oddzielne kampanie (jedną w roli Angel, drugą w roli Yasmin).

Dozwolone od lat osiemnastu – nadchodzi pogromca GTA?
Manhattan Chase będziemy rozgrywać w dwóch trybach: "samochodowym" – pościgi silnie uzbrojonymi samochodami i "strzelaniny TPP" z użyciem klasycznych, ale efektywnych rodzajów broni, dobrze znanych z innych gier
Dozwolone od lat osiemnastu – nadchodzi pogromca GTA?
akcji. W trybie strzelaniny rzutkie dziewczęta będą dysponować karabinem maszynowym, granatnikiem i karabinem snajperskim. Natomiast jeżeli zasiądą za kierownicą któregoś z dwunastu dostępnych w grze samochodów, zyskują
Dozwolone od lat osiemnastu – nadchodzi pogromca GTA?
dostęp do broni znacznie cięższego kalibru. To nie przelewki - Zarówno Angel, jak i Yasmin będą mogły bowiem, korzystać m.in. z pocisków wielogłowicowych, dział plazmowych, rakiet samonaprowadzających, a nawet będą mogły wezwać wsparcie lotnicze, celem zbombardowania wybranej lokalizacji! Manhattan Chase będzie również oferował bogatą w różne typy rozgrywek opcję multiplayer.

Zobacz również:

  • Wypróbuj Resident Evil 4 remake za darmo i to przed premierą! Sprawdź, jak
Dozwolone od lat osiemnastu – nadchodzi pogromca GTA?
Opublikowane demo gry powstało w oparciu o nieukończony jeszcze kod gry i oferuje do rozgrywki fragment z epizodu drugiego z kampanii, w której wcielamy się w Angel. Demo pozwala zakosztować rozgrywki zarówno w trybie "wyścigowym" jak i "strzelaniny TPP".

Poniżej kilka przydatnych porad do gry od producenta:

- bonus "red devil" sprawia, że nasz pojazd staje się przez chwilę niezniszczalny

- podczas pościgów z dużą prędkością naucz się wykonywać szybkie skręty o 180 – używamy hamulca ręcznego, stosownej dawki gazu, dopalacza nitro – dzięki temu można wmanewrować oponentów w "bliskie spotkanie" z pobliskim murem;

- pamiętajcie, napalm to bardzo skuteczna broń!

- zanim wezwiecie wsparcie powietrzne wybierzcie i zatwierdźcie cel – w przeciwnym wypadku sami staniecie się celem

- do biegania wykorzystuj prawy [Shift] – nie ma jeszcze możliwości ustawienia własnej konfiguracji klawiszy w trybie strzelaniny TPP.

Plik do pobrania:

http://www.gamestar.pl/ftp/program.asp?id=1807&sys=gry