Dr Hardware

Dr Hardware 2002 3.0 to najnowsza wersja świetnego programu do testowania wydajności wszystkich kluczowych komponentów komputera. Jest to prawdopodobnie pierwszy benchmark w pełni zgodny z systemem Windows XP.

Dr Hardware 2002 3.0 to najnowsza wersja świetnego programu do przetestowania wydajności wszystkich kluczowych komponentów komputera: procesora, płyty głównej, pamięci (RAM i cache), karty graficznych itd. Jest to prawdopodobnie pierwszy benchmark w pełni zgodny z systemem Windows XP.

Nowości w programie to wykrywanie nowych procerów (Pentium III, Celeron, Duron, Athlon MP/Athlon 4 i mobilnych Athlon XP, Pentium 4 Xeon, VIA CX3 Samuel 2) oraz zakładka "Multimedia Devices". Program potrafi teraz analizować urządzenia podłączone do trzeciego i czwartego portu IDE oraz wyświetla bardziej szczegółowe informacje o chipsecie Intel 845. Został wyposażony również w funkcje przeglądania BIOS’u. Program przechowuje wyniki kilku typowych konfiguracji, z którymi możesz porównać wyniki swojego sprzętu.

Dr Hardware 2002 dostępny jest w dwóch wersjach: Standard oraz Professional (rozszerzona o wyświetlanie informacji z sensorów płyt i kilka innych funkcji). Dostępny jest również w wersji shareware.

Więcej informacji:

http://www.dr-hardware.com