Dragon Age 2 - demo już do pobrania

Pobierz demo gry Dragon Age 2 i stwórz własną historię Hawka - herosa, którego poprowadzisz w walce o sławę i chwałę.

Stało się to, na co czekały miliony fanów RPG z całego świata. Udostępniona została wersja demonstracyjna drugiej części Dragon Age: Początek - Dragon Age 2. Pierwsza część jest zaliczana do najlepszych w ostatnich latach gier fabularnych na komputery i konsole, nic więc dziwnego, że jej kontynuacja to jedna z najbardziej oczekiwanych gier 2011 r.

Dragon Age 2 Demo daje graczom możliwość przejścia wstępu do gry (prologu). Do wyboru mamy oczywiście trzy klasy postaci (mag, łotrzyk oraz wojownik). W trakcie tych przygód poznamy nieco więcej szczegółów dotyczących historii naszej postaci, jej zdolności oraz umiejętności. Po ukończeniu wersji Demo, odblokowana zostanie specjalna broń, Hayder's Razor. Oręż ten to starożytna krasnoludzka broń zwiększająca zarówno życie naszej postaci jak również ilość energii magicznej.

Co ciekawe, twórcy Dragon Age 2 przygotowali dla graczy ciekawą zabawę. Jeśli do 1 marca, gra zostanie pobrana do przez co najmniej milion użytkowników, odblokowane zostaną dwa unikatowe przedmioty: The Far Cliffs of Kirkwall (księga po której przeczytaniu zostaniemy wynagrodzeni pewną ilością pieniędzy) oraz Lothering's Lament (dzieło, po którego lekturze dostaniemy sporo punktów doświadczenia).

Przypomnijmy, że w Dragon Age 2 twórcy zaimplementowali nowy system rozwoju postaci, który pozwala na łatwiejsze jej wyspecjalizowanie i wyposażenie w umiejętności określonego rodzaju. Co więcej, zmodyfikowano także system walki. Dragon Age 2 cechuje się dużo większą dynamiką w porównaniu do pierwszej części. Gra tętni akcją, jednak fani bardziej tradycyjnego podejścia również nie muszą się martwić. Bioware nie usunęło żadnych ważnych elementów umożliwiających stosowanie taktyki w walce, a funkcja aktywnej pauzy jest jednym z kluczowych elementów rozgrywki.

Zapraszamy do pobrania wersji demonstracyjnej Dragon Age 2!

Aktualizacja: 24 lutego 2011 11:19

Dragon Age 2 - spektakularna porażka?

Graczy, którzy ściągnęli już demo DA2 zapraszamy do dyskusji na Forum i dzielenia się uwagami i spostrzeżeniami na temat gry. Mnie osobiście demo na razie nie przypadło do gustu...

Ludwik Krakowiak