Dragon Age: Redemption (finałowy odcinek)

Internetowy mini-serial "Dragon Age: Redemption" osadzony w świecie gry RPG stworzonej przez firmę BioWare właśnie dobiegł końca.

Szósty i zarazem ostatni odcinek "Redemption" zamyka opowieść o elfiej zabójczyni Tallis i jej pogoni za zbuntowanym Saarebasem. Nie zabraknie w nim nutki romantyzmu, (nie)oczekiwanej zdrady oraz nieodłącznej nisko budżetowej scenografii i komicznej charakteryzacji. Pisząc otwarcie - poziom serialu wraz z kolejno pojawiającymi się epizodami utrzymywał raczej tendencję spadkową, głównie poprzez kiepską realizację oraz mało przekonywującą grę aktorską. Niemniej jednak, aby sprawiedliwości stało się za dość zapraszam do zapoznania się z finałem, który z polskimi napisami możecie obejrzeć poniżej.

Ponadto, w ramach małego bonusu, twórcy postanowili podzielić się z nami krótkim filmikiem z wpadkami, jakie zaliczyli aktorzy podczas kręcenia poszczególnych scen.

Osoby nie mające dotychczas styczności z omawianym projektem, mogą nadrobić zaległości oglądając wszystkie odcinki Dragon Age: Redemption zamieszczone poniżej, które swoją drogą systematycznie pojawiały się na naszej stronie. Jeżeli po odbytym seansie wciąż będziecie spragnieni przygód Tallis (albo po prostu jesteście wielbicielami Felicii Day) to zachęcam do pobrania dodatku do gry Dragon Age II zatytułowanego Znak Zabójcy.

Odcinek pierwszy

Odcinek drugi

Odcinek trzeci

Odcinek czwarty

Odcinek piąty