Dragon Age najpóźniej w marcu 2009

Na ostatniej konferencji prasowej Electronic Arts szef firmy zdradził pewien szczegół dotyczący jednej ze swoich produkcji, Dragon Age. Okazuje się, że gra ma szansę ukazać się na rynku jeszcze w tym roku.

Ostatnia konferencja dotyczyła głównie finansów i szeroko rozumianej przyszłości Electronic Arts. Szef firmy przy okazji wyjawił jednak bardzo interesującą wiadomość a propos wydawanego przez firmę RPG, Dragon Age. Zapowiedział on bowiem grę na rok fiskalny 2009.

Dragon Age najpóźniej w marcu 2009

W wypadku Electronic Arts rok fiskalny nie oznacza absolutnie roku kalendarzowego. Wręcz przeciwnie, zaczyna się on już w kwietniu tego roku i kończy z ostatnim dniem marca 2009. Oznacza to, że Dragon Age można się spodziewać nawet w tym roku. Gra nie powinna również ukazać się później niż w marcu 2009.

Dragon Age tworzone jest przez producenta takich tytułów jak Baldur's Gate, Knights of the Old Republic czy Neverwinter Nights. W wypadku tej produkcji BioWare chciał jednak odejść od typowego myślenia fantasy, co oznacza, iż w grze nie będzie krasnoludów czy elfów w ich stereotypowych rolach. Czym w takim razie zaskoczą nas mistrzowie gatunku? Cóż, poczekamy, zobaczymy...