Dragon Ball Z Kakarot z kampanią na co najmniej 40 godzin

Około sto godzin rozgrywki, w tym czterdzieści godzin głównej fabuły, to nie lada gratka dla graczy oczekujących styczniowej premiery gry na podstawie kultowego anime.

Mająca premierę w drugiej połowie stycznia gra - Dragon Ball Z Kakarot, od dawna wzbudza wiele emocji. Adaptacja kultowego anime, opowiadającego losy tytułowego Kakarota, znanego lepiej szerszej publiczności jako Goku, jest wyczekiwana przez szerokie grono fanów serii. Dzięki grze nie tylko prześledzimy znaną już z serialu historię, ale poznamy również wiele nowych historii i postaci. Jak donosi prestiżowy magazyn – Famitsu, przejście samego głównego wątku zajmie odbiorcom około czterdziestu godzin. Gracze, którzy będą chcieli poznać również historie poboczne, mogą liczyć na rozrywkę przez około sto godzin.

Gra w perspektywie trzeciej osoby, z otwartym światem, jest chwalona przede wszystkim za mechanikę oraz udane przeniesienie historii anime do świata gry. Jest to pierwsza gra studia Cyberconnect2 mająca miejsce w świecie Dragon Ball, jednak twórcy mają już na koncie udane inne adaptacje anime, jak Asura's Wrath oraz Naruto (m.in. Naruto: Ultimate Ninja Storm oraz Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm)

Produkcja zapewni nam również wiele dodatkowych aktywności, jak poszukiwanie Smoczych Kul czy gotowanie, a na graczy lubiących poszukiwania czeka cała masa przedmiotów kolekcjonerskich.

Dragon Ball Z Kakarot zadebiutuje już 17 stycznia na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

źródło: wccftech.com