Dragon Ball uderza w Wii

Szykujcie się na ogromne emocje. Przedstawiciele ATARI ogłosili, że podległe firmie studio Bandai zakończyło już prace nad Dragon Ball Z: Budokai Tenkaichi 2. Projekt właśnie uzyskał status "gold" i trafił do tłoczni.

Dragon Ball uderza w Wii
Dragon Ball Z: Budokai Tenkaichi 2 to połączenie klasycznej bijatyki i RPG. Produkt trafi do amerykańskich sklepów wraz z premierą Nintendo Wii, tzn. 19 listopada bieżącego roku.

Gra oparta jest na niezwykle popularnej japońskiej serii anime "Dragonball". Użytkownik wybierze jednego z ponad stu dostępnych wojowników (znanych z serii "Dragon Ball", "Dragon Ball Z" oraz "Dragon Ball GT") i weźmie udział w pasjonującym turnieju o wieczną chwałę i moc.

Oprócz dynamicznej walki, wciągającej fabuły i dużej ilości aren, Dragon Ball Z: Budokai Tenkaichi 2 zaoferuje również rozbudowany tryb rozgrywki wieloosobowej.

Biorąc pod uwagę, że tytuł przeznaczony jest na Wii możemy spodziewać się ciekawych możliwości wykorzystania "wiimote'a" oraz "nunchuku" - bezprzewodowych kontrolerów konsoli.

Oficjalna strona pod tym adresem.