Dream Pinball w produkcji

Firma SouthPeak ogłosiła pierwsze informacje na temat swojej najnowszej produkcji. Dream Pinball ma wnieść dużo świeżości do tego niezbyt rozwiniętego gatunku.

Twórcy chcą aby ich wersja pinballu "wyniosła tego typu produkcje na zupełnie nowy poziom". Czy SouthPeak się to uda. zweryfikować będzie można po premierze. Na razie pozostaje wierzyć w zapewnienia firmy.

Przede wszystkim Dream Pinball oferować będzie sześć zupełnie różnych stołów. Co więcej, użytkownik będzie posiadał możliwość wyboru kulki. Będą się one różnić materiałem, z którego zostały wykonane. W grze znajdą się między innymi kulki z granitu, dębu czy złota. Każda z nich będzie inaczej zachowywać się podczas zabawy.

Aby gracz był w stanie wyczuć zmiany, producenci z South Peak pracują nad silnikiem realistycznie oddającym prawa fizyki. Twórcy chcą również aby gra wykorzystywała wszystkie sprzętowe nowinki, tak aby nikt nie miał wątpliwości, że jest to najlepszy graficznie pinball jaki do tej pory powstał.

Czy to wszystko okaże się prawdą sprawdzimy dopiero w lutym przyszłego roku. Wtedy bowiem odbędzie się premiera Dream Pinball. Tytuł ukaże się na Pecety i konsole Nintendo - Wii oraz DS.


Zobacz również