Dreamlords wchodzi w fazę beta

Dreamlords, ciekawy projekt szwedzkiej grupy developerskiej Lockpick Entertainment, wchodzi właśnie w fazę beta. Warto bliżej przyjrzeć się produkcji...

Dreamlords wchodzi w fazę beta
Dreamlords będzie swoistą hybrydą MMORPG (massively multiplayer online role-playing game) ze strategią czasu rzeczywistego (RTS). Czy takie połączenie sprawi, że tytuł wybije się ponad morze kolejnych MMORPG zalewających rynek?

Jeżeli chcecie na własne oczy przekonać się czy Dreamlords ma predyspozycje by spełnić oczekiwania graczy, wystarczy, że wejdziecie na stronę twórców i utworzycie specjalne konto. W procesie tym wymagane jest jedynie podanie maila i zaznaczenia w jaki sposób dowiedzieliście się o grze.

W Dreamlords wcielisz się w rolę tytułowego lorda. Obejmiesz w posiadanie niewielki, dryfujący w przestrzeni, kawałek lądu określony jako patria. Będzie to Twoja główna posiadłość, którą przyjdzie Ci rozwijać i bronić.

Co ciekawe, zarządzanie własnymi zasobami odbywać się będzie za pośrednictwem przeglądarki internetowej. Dopiero do toczenia bitw potrzebować będziecie ściągniętego z sieci klienta.

Podobnie jak w innych grach MMO gracze mogą zawierać sojusze, tworzyć gildie (Convergences) i wspólnie realizować plany zdobycia dominacji nad światem gry.

Zainteresowanych tematem zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej projektu.