Dreamweaver z WebGain

Aplikacja Dreamweaver UltraDev firmy Macromedia zostanie skompilowana z systemem do obsługi handlu elektronicznego WebGain Studio oferowanym przez firmę WebGain.

Program Dreamweaver UltraDev firmy Macromedia wejdzie w skład systemu do obsługi handlu elektronicznego WebGain Studio proponowanego przez firmę WebGain. Obie technologie stworzą razem wizualne środowisko programistyczne umożliwiające szybką realizację prostych projektów oraz złożonych aplikacji dla sklepów internetowych.

WebGain Studio pozwala na pracę z różnymi rodzajami baz danych, typami serwerów i systemami operacyjnymi. Dreamweaver UltraDev to wizualne narzędzie autorskie przeznaczone do tworzenia i edycji bazodanowych aplikacji sieciowych współpracujących z wieloma platformami serwerowymi. Zaopatrzony jest we wszystkie funkcje Dreamweavera oraz może być rozbudowaywany i zmieniany za pomocą sieciowych standardów takich jak XML, HTML i JavaScript. Z kolei WebGain Studio to oparte na Javie środowisko programistyczne z bogatym, wizualnym interfejsem wygodnym w czasie tworzenia dynamicznych aplikacji e-commerce.

www.macromedia.com


Zobacz również