'Driv3r' nadjeżdża!

W przyszłym miesiącu do sklepów trafi 'Driv3r' w wersji na konsole Play Station 2 – popularna gra wyścigowa, której obie części sprzedały się na świecie w łącznym nakładzie przekraczającym 12 milionów egzemplarzy.

W grze wcielimy się w bezkompromisowego policjanta Tannera. Jego zadaniem jest rozpracować międzynarodową grupę przestępców zajmujących się kradzieżami samochodów. Fabuła gry umiejscowiona została w trzech bardzo realistycznie odwzorowanych miastach: Istambule, Miami i Nicei. Większość akcji gry stanowić będą pasjonujące pościgi samochodowe, rodem z najlepszych filmów sensacyjnych.

Głosów postaciom w grze użyczyli Mickey Rourke (Harry Angel), Ving Rhames (Mission Impossible 1 i 2, Pulp Fiction), Michelle Rodriguez (S.W.A.T., Resident Evil, Szybcy i Wściekli) oraz Michael Madsen (Kill Bill, Donnie Brasco, Wściekłe Psy). Nie zabraknie oczywiście i pieszych akcji.

Driv3r w wersji na PS2 trafi do sklepów 25 czerwca Br. Wersja na PC zostanie wydana w polskiej kinowej wersji językowej i pojawi się pod koniec III kwartału tego roku.


Zobacz również