Driver 3 po polsku

Jak poinformował CD Projekt, plan wydawniczy firmy wzbogacił się o trzecią odsłonę gry Driver 3, która zostanie wydana w polskiej kinowej wersji językowej prawdopodobnie już w czerwcu.

Driv3r, jest kontynuacją popularnego tytułu sprzed kilku lat, który łączy w sobie najlepsze cechy gier akcji i wyścigów samochodowych. Jako bezkompromisowy policjant Tanner, będziemy mieli za zadanie infiltrować międzynarodową szajkę zajmującą się kradzieżami samochodów. Fabuła umiejscowiona została w trzech realistycznie odwzorowanych miastach: Istambule, Miami oraz Nicei. Większość akcji gry stanowić będą pasjonujące pościgi samochodowe, rodem z najlepszych filmów sensacyjnych. Filmowego charakteru dodaje także gwiazdorska obsada. Głosów użyczyli Mickey Rourke (Desperado II, Harry Angel), Ving Rhames (Mission Impossible 1 i 2, Pulp Fiction), Michelle Rodriguez (S.W.A.T., Resident Evil, Szybcy i Wściekli) oraz Michael Madsen (Kill Bill, Donnie Brasco, Wściekłe Psy).

Dwie pierwsze części gry sprzedały się na całym świecie w łącznym nakładzie przekraczającym 12 milionów kopii! Wszystko wskazuje na to, że kolejna odsłona odniesie równie wielki sukces. Przewidywany termin premiery Driv3r, to czerwiec tego roku. Gra zostanie wydana w polskiej kinowej wersji językowej. Więcej informacji na temat polskiego wydania gry już wkrótce.