Driver Booster 2 - sterowniki zawsze aktualne

Driver Booster to aplikacja dbająca o aktualność sterowników zainstalowanych w systemie. Właśnie światło dzienne ujrzała pierwsza beta drugiej wersji aplikacji i warto przyjrzeć się licznym zmianom na lepsze.

Driver Booster po pierwszym uruchomieniu rozpoczyna skanowanie systemu, po którym prezentuje listę przestarzałych sterowników, które wypadałoby wymienić na nowsze. Jest to proces bardzo prosty i nie wymaga ręcznego ściągania danego sterownika przez użytkownika - wystarczy kliknąć na przycisk AKTUALIZUJ, aby program sam zajął się instalacją świeżej jego wersji. Wystarczy uruchomić go raz na tydzień czy dwa, co zapewni aktualność wszystkich sterowników, a co za tym idzie - optymalną pracę podzespołów komputera.

Driver Booster 2 - sterowniki zawsze aktualne

Driver Booster

Driver Booster 2 przynosi sporo ważnych zmian i poprawek. Ulepszono i odświeżono wizualnie interfejs użytkownika, stworzono bazę sterowników specjalnie pod kątem gier wideo, zaktualizowano także internetową bazę, z której zasobów korzysta aplikacja. Wracając do gier, kolejnym ułatwieniem dla miłośników wirtualnej rozrywki jest tryb Smart Installation. Pozwala na pobieranie i instalację sterownika bez przerywania zabawy. Ulepszono też możliwość cofania zmian, jeżeli więc po instalacji nowego sterownika system zaczyna zachowywać się dziwnie, można cofnąć go do poprzedniego stanu.

Driver Booster 2 Beta 1.0 można pobrać Z TEJ STRONY.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: