Drivery GeForce 355.98 - Nvidia wydaje nowe sterowniki do Windows 10

Nvidia opublikowała nowe sterowniki do kart graficznych GeForce. Drivery oznaczone numerem 355.98 przygotowane zostały z myślą o osobach, które korzystają z systemu Windows 10.

Pojawiły się nowe sterowniki do kart Nvidii ze zaktualizowaną obsługą bibliotek GameWorks VR SDK. Sterowniki zostały napisane z myślą o użytkownikach notebooków, które wyposażone zostały w nowe karty graficzne GeForce GTX 980.

Te jednostki mają zapewnić laptopom moc porównywalną z kartami stosowanymi w komputerach stacjonarnych. Zaktualizowanie driverów Nvidii do wersji 355.98 WHQL pozwoli wykorzystać zapas dostępnej mocy obliczeniowej w laptopowych kartach GeForce GTX 980.

Zobacz również:

  • Nvidia RTX 4070 – wszystko, co wiemy, cena, gdzie kupić [18.08.2023]

Dzięki nowym sterownikom lepiej będzie działać Killing Floor 2, czyli gra dostępna teraz na zasadach early access i jednocześnie pierwszy tytuł dostępny publicznie wspierający efekty Nvidia Physx Flex.

Drivery GeForce 355.98 - Nvidia wydaje nowe sterowniki do Windows 10

Pojawiły się nowe sterowniki do kart Nvidia GeForce

Dzięki sterownikom Nvidia GeForce 355.98 WHQL Killing Floor 2 będzie wyglądało jeszcze lepiej. Nowe efekty Physx wykorzystujące moc GPU będą mogły skorzystać z jednego systemu do generowania animacji, których pierwotnie nie dało się zaprogramować.

Sterowniki zostały napisane z myślą o użytkownikach systemu Windows 10. Osoby korzystające z aplikacji GeForce Experience mogą pobrać uaktualnienie z poziomu programu wyszukując w nim aktualizacje.

Sterowniki GeForce 35582 WHQL do Windows 10 dostępne są w wersji 32-bitowej i 64-bitowej. Paczki ważą odpowiednio 227 MB i 290 MB i można je pobrać bezpośrednio ze strony Nvidii.

źródło: neowin.net


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: