Drivery GeForce 355.98 - Nvidia wydaje nowe sterowniki do Windows 10

Nvidia opublikowała nowe sterowniki do kart graficznych GeForce. Drivery oznaczone numerem 355.98 przygotowane zostały z myślą o osobach, które korzystają z systemu Windows 10.

Pojawiły się nowe sterowniki do kart Nvidii ze zaktualizowaną obsługą bibliotek GameWorks VR SDK. Sterowniki zostały napisane z myślą o użytkownikach notebooków, które wyposażone zostały w nowe karty graficzne GeForce GTX 980.

Te jednostki mają zapewnić laptopom moc porównywalną z kartami stosowanymi w komputerach stacjonarnych. Zaktualizowanie driverów Nvidii do wersji 355.98 WHQL pozwoli wykorzystać zapas dostępnej mocy obliczeniowej w laptopowych kartach GeForce GTX 980.

Dzięki nowym sterownikom lepiej będzie działać Killing Floor 2, czyli gra dostępna teraz na zasadach early access i jednocześnie pierwszy tytuł dostępny publicznie wspierający efekty Nvidia Physx Flex.

Pojawiły się nowe sterowniki do kart Nvidia GeForce

Pojawiły się nowe sterowniki do kart Nvidia GeForce

Dzięki sterownikom Nvidia GeForce 355.98 WHQL Killing Floor 2 będzie wyglądało jeszcze lepiej. Nowe efekty Physx wykorzystujące moc GPU będą mogły skorzystać z jednego systemu do generowania animacji, których pierwotnie nie dało się zaprogramować.

Sterowniki zostały napisane z myślą o użytkownikach systemu Windows 10. Osoby korzystające z aplikacji GeForce Experience mogą pobrać uaktualnienie z poziomu programu wyszukując w nim aktualizacje.

Sterowniki GeForce 35582 WHQL do Windows 10 dostępne są w wersji 32-bitowej i 64-bitowej. Paczki ważą odpowiednio 227 MB i 290 MB i można je pobrać bezpośrednio ze strony Nvidii.

źródło: neowin.net