Droga do Krzemowej Doliny

Pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej firma Alloo organizuje Ogólnopolski Konkurs dla Młodych Informatyków i Webmasterów "Twoja droga do Krzemowej Doliny".

Pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej firma Alloo organizuje Ogólnopolski Konkurs dla Młodych Informatyków i Webmasterów "Twoja droga do Krzemowej Doliny". Konkurs ma pomóc uzdolnionym uczniom szkół średnich i gimnazjów w rozwijaniu umiejętności w dziedzinie informatyki.

Aby wziąć udział w konkursie, należy zarejestrować się na witrynie Alloo. Następnie trzeba napisać program, grę komputerową lub stworzyć stronę WWW i przesłać do organizatorów. Tematyka prac jest dowolna. Spośród nadesłanych prac jury wybierze najciekawsze i je nagrodzi. Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród nastąpi w połowie czerwca podczas wielkiego finału.

Zobacz również:

  • Wyjątkowy Xbox z motywem The Mandalorian do zgarnięcia za darmo! Jak to zrobić?

Nagrody w kategorii na najlepszą stronę WWW będą przyznane w edycjach miesięcznych: marcowej, kwietniowej i majowej. Ponadto wśród zwycięzców poszczególnych edycji w finale zostanie wyłoniony główny laureat. W kategoriach - na najlepszy program i grę - prace można nadsyłać przez cały czas trwania konkursu. Ostateczny termin nadsyłania prac upływa 10 czerwca br. Zwycięzcy w tych kategoriach zostaną wyłonieni w finale.

Nagrodami w konkursie są m.in. komputery, akcesoria komputerowe, skutery i sprzęt grający hi-fi. Nagrody zostaną przyznane również szkołom (wyposażenie pracowni komputerowej w oprogramowanie do nauki języków obcych), a także nauczycielom, którzy poprowadzą najlepszych uczniów.

Więcej informacji: www.konkurs.alloo.pl


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: