Drop the Chicken (iOS) - recenzja

Spadający kurczak zjadający robale, który ciągle musi pilnować się, by nie rozerwała go bomba czy nie przebiły kolce - to po prostu Drop the Chicken. Darmowa gra logiczna dostępna na iOS, która dostarczy Wam mnóstwo rozrywki i sporo zabawy.

Drop the Chicken jest bezpłatną grą logiczną stworzoną przez ludzi z http://. Generalnie zasady są tu jasne: trafiamy do kurnika, który wyczyścić musimy z robali. Pomoże nam w tym kurczak, którego przy pomocy różnych ruchomych elementów musimy naprowadzić na unoszące się tu i ówdzie owady.

Problem polega jednak na tym, że nasz mały żółty przyjaciel nie chodzi - może jedynie spadać. Ułożenie poszczególnych przedmiotów musi więc być od początku bardzo dobrze przemyślane, by udało się odpowiednio wykonać zadanie i przy okazji... nie zabić kurczaka.

Zobacz również:

  • iPhone 13 już dziś w świetnej promocji! Sprawdź oferty popularnych sklepów [30.03.2023]
  • Najlepsze promocje na sprzęt Apple - iPhone 14 Pro, iPhone 13 mini, MacBook Air M1 [30.03.2023]

Niebezpieczeństw czai się bowiem wiele: złowrogie i śmiercionośne bomby, możliwość nie trafienia do ciepłego i wygodne gniazdka czy sterczące w wielu miejscach kolce. Podsumowując: by ukończyć rozgrywkę (na którą składa się bardzo dużo poziomów o zróżnicowanym poziomie trudności) będziemy musieli sporo pogłówkować.

Atutem Drop the Chicken jest także przyzwoita grafika, zabawne odgłosy oraz odpowiednia, luźna muzyka. Do tego wszystkiego dochodzi fakt, że produkcja ta jest całkowicie bezpłatna, co w przypadku gier na platformę iOS należy raczej do rzadkości. Wystarczy jedynie pobrać i... przez sobą mamy naprawdę sporo godzin intensywnej rozrywki.

Zresztą, zobaczcie sami:

Zachęcam także to zapoznania się z pozostałymi recenzjami gier na iPhone'a. Oczywiście zachęcam do dzielenia się swoimi opiniami dotyczącymi gry Drop the Chicken.

Drop the Chicken
Gatunek: Logiczne

Producent: Sharp Creative Agency

Cena: aplikacja bezpłatna

Ocena GameStara: 7/10