Dropbox dla Androida z nowym trybem offline

Dropbox Mobile Offline Folders to nowa funkcja Dropboksa. Pozwala ona na synchronizację z całymi folderami i dostęp do ich zawartości w trybie offline.


Dropbox Mobile Offline Folders

Dropbox udostępni nową szalenie przydatną funkcję o nazwie Dropbox Mobile Offline Folders. Jak łatwo się domyślić, pozwalała ona będzie na synchronizację urządzenia mobilnego z zasobami wybranego folderu (a nie jak to ma miejsce obecnie tylko z wybranymi plikami) bez konieczności nawiązania połączenia z internetem.

Dropbox offline: dla kogo?

Poszerzona funkcjonalność offline Dropboksa nie jest dostępna dla każdego. Mogą z niej bowiem skorzystać właściciele urządzeń pracujących pod kontrolą Android, którzy są klientami usługi w wersji Dropbox Pro, Business i Enterprise.

Dropbox offline: oficjalny komentarz

"Mobilne foldery offline mogą nie tylko zminimalizować przestoje podczas dojazdów i podróży ale pozwolą także na łatwiejszą komunikację administratorów z całym zespołem. Teraz każdy pracownik w biurze i w terenie będzie mógł przebywać na tej samej stronie mając pewność, że pracuje z najnowszymi dokumentami" - czytamy na blogu Dropboksa.

Dropbox Mobile Offline Folders: kiedy?

Najnowsza funkcja folderów offline pojawi się za kilka dni wraz z nową wersją aplikacji dla Androida.

Dropbox Mobile Offline Folders: co z iOS?

Wedle zapewnień Dropboksa użytkownicy urządzeń z iOS otrzymają możliwość skorzystania a funkcji Dropbox Mobile Offline Folders na początku 2017 roku.