Druga "beta" Windows Media Playera 11

Gigant z Redmond udostępnił drugie wydanie testowe odtwarzacza Windows Media Player 11. Wśród nowych funkcji oferowanych przez program znalazły się m.in. opcja bezpośredniego dostępu do większej liczby internetowych sklepów muzycznych oraz funkcja pozwalająca na wymianę zasobów posiadaczom różnych typów urządzeń.

Co ciekawe, na stronie Microsoftu dostępna jest informacja z której wynika, że WMP 11 Beta 2 mogą pobrać jedynie mieszkańcy Stanów Zjednoczonych. Udało nam się jednak pobrać plik instalacyjny i zainstalować odtwarzacz w systemie. Okazuje się, że tylko amerykańscy użytkownicy będą dostęp do 14 muzycznych e-sklepów (Audible, eMusic, FYE, Live365, Movielink, MusicGiants, MSN Music, Napster, Passalong, Puretracks, URGE, VidZone, Wal-Mart, XM Radio.).

Druga "beta" Windows Media Playera 11

Kolejną nowością jest opcja Windows Media Connect (w ramach sekcji Media Sharing), pozwalająca np. na streaming mediów do urządzeń cyfrowych w obrębie sieci domowej.

Uwaga: instalator programu należy pobrać z anglojęzycznej witryny Microsoftu. W chwili poblikacji tekstu na polskich stronach giganta z Redmond beta 2 WMP 11 (oznaczona numerem 11.0.5705.5043) nie była jeszcze dostępna.

Więcej informacji: Microsoft

Pobierz plik