Druga odsłona MovingPicture

Moving Picture firmy Stage Tools to aplikacja współpracująca z nielinearnymi edytorami wideo i służąca do tworzenia zbliżeń i panoram obrazów filmowych.

MovingPicture 2.0 to program do tworzenia efektów panoramy i zbliżeń ('pan' i 'zoom'] w nielineranych edytorach wideo jak np. After Effects, Final Cut Pro, Media 100 i Adobe Premiere. Aplikacja pozwala na zbliżanie i 'panoramowanie' obrazów o wysokiej rozdzielczości i według Billa Ferstera ze Stage Tools 'potrafi perfekcyjnie stosować panoramę i zbliżenia bezpośrednio w ścieżce czasu edytora, do obrazów o maksymalnej rozdzielczości 4,000 pikseli'.

Aplikacja kosztuje 199 USD i według przedstawicieli firmy jest bardzo prosta w użyciu: zeskanowany obraz pojawia się na ekranie, a za pomocą rozciągania ikony umieszczonej nad nim, można zmieniać kąt patrzenia i dodawać klatki kluczowe do ścieżki czasu. Przeglądanie filmu odbywa się w czasie rzeczywistym bez konieczności renderingu, a 'field-rendering' i 'subpikselowa' dokładność zapewniają uzyskanie płynnego efektu ruchu w pełnym 32 bitowym kolorze. W pełni funkcjonalna wersja ewaluacyjna aplikacji jest dostępna do pobrania ze strony StageTools.

www.stagetools.com


Zobacz również