Drugi sezon Tiger King na Netflixie

Joe Exotic powraca. Drugi sezon popularnego serialu ma pojawić się jeszcze w tym roku. Co już wiemy?

Drugi sezon Tiger King na Netflixie

Tiger King; netflix.com

Zeszłoroczny hit Netflixa ma powrócić jeszcze w tym roku. Firma ujawniła drugi sezon Tiger King jako część większego zwiastuna prezentującego niektóre z przygotowywanych programów.

Tiger King bił rekordy popularności w 2020 roku ze względu na niesłychaną historię Josepha Maldonado-Passage znanego jako Joe Exotic, hodującego tygrysy, lwy i inne duże koty w Oklahomie. Był to także czas wybuchu pandemii, podczas której widzowie mieli zwiększone zapotrzebowanie na programy rozrywkowe.

Zobacz również:

  • Bohaterowie League of Legends a "Arcane" - analiza i porównanie

Choć Netflix nie podał jeszcze szczegółów dotyczących drugiego sezonu, Tiger King 2 dalej będzie skupiał się na uwielbianym bohaterze oraz, w nieco mniejszym stopniu, Carol Baskin. W trakcie zapowiedzi możemy dostrzec, że Joe Exotic znajduje się w celi. Przypomnijmy, że został on skazany na 22 lata więzienia za domniemany plan zabójstwa na zlecenie i naruszenia praw ochrony przyrody. Choć wyrok może zostać skrócony, lecz wciąż czeka go długa odsiadka. Czy w nowym sezonie poznamy jego wersję wydarzeń?

Netflix zapowiedział już, że fani nie będą musieli długo czekać, a sezon ukaże się jeszcze przed końcem roku. Czy firmie streamingowej uda się utrzymać szaleństwo pierwszego sezonu?

Zobacz także: Lidl: tanie narzędzia warsztatowe - aktualna oferta

Źródło: slashgear.com