Drugie LAN Party w ten weekend

W dniach 6-7 marca w Warszawie odbędzie się LAN4FUN 2 - impreza LAN Party typu BYOC (Bring Your Own Computer), na której spotykają się wielbiciele sieciowych gier komputerowych. Przywożą oni swoje komputery (jest to warunek uczestnictwa) i przez ponad 30 godzin oddają się swojej ulubionej rozrywce (i rozgrywce).

„Nie ma żadnych ograniczeń wiekowych. Przyjeżdża do nas zarówno młodzież jak i ich rodzice", mówi Piotr Bartosiewicz z firmy Piterson - organizatora LAN4FUN.

"Każdy uczestnik dostaje przydzielone wcześniej miejsce z dostępem do sieci i gniazdka z prądem. Dla wielu gości jest to jedyna możliwość podłączenia swojego sprzętu do innych komputerów i grania w większym gronie. Do tej pory musieli się zadowalać korzystaniem z klubów internetowych czyli popularnych kafejek. Teraz staje przed nimi możliwość używania własnego sprzętu przy rozgrywce z wieloma graczami"$, dodaje Piotr Bartosiewicz.

Podczas imprezy rozgrywane będą różnego rodzaju turnieje, których zwycięzcy zdobędą atrakcyjne nagrody w postaci sprzętu firmy Asus.

Najbliższa, druga już impreza z cyklu LAN4FUN odbędzie się w dniach 6-7 marca 2004 roku na terenie klubu studenckiego "Karuzela" przy ulicy Konarskiego 85 w Warszawie. Liczba miejsc jest ograniczona, więc osoby chcące wziąć udział w imprezie proszone są o wcześniejsze dokonanie rejestracji na stronie http://www.lanparty.pl .


Zobacz również