Drukarka Brother MFC8950DW - wideo test

Do naszej redakcji trafił wielofunkcyjny kombajn firmy Brother. Zapraszamy do zapoznania się z przeprowadzonym wideo testem.

Brother MFC 8950DW to urządzenie, który sprawdzi się w małych i średnich firmach. Jest połączeniem faksu skanera, kopiarki i laserowej drukarki.

MFC-8950DW umożliwia drukowanie do 40 stron na minutę. Maksymalna dostępna rozdzielczość druku to 1200 x 1200dpi. Urządzenie pozawala na pracę w sieci przewodowej lub bezprzewodowej oraz bezpośrednie drukowanie z i skanowanie do pamięci {{a:http://pl.wikipedia.org/wiki/Universal_Serial_Bus}USB}}USB.

W trakcie pracy użytkownik może korzystać z kolorowego, dotykowego wyświetlacza LCD o przekątnej 12.6 cm. Rozwiązanie to znacznie ułatwia korzystanie z urządzenia. Dodatkowo MFC-8950DW zostało wyposażone w tryb cichego druku, w którym praca urządzenia będzie ledwie słyszalna. Funkcja ta pozwala na wykorzystanie drukarki w miejscach, gdzie wszelkie głośne dźwięki powinny być ograniczone do minimum, a wykonywane czynności wymagają ciszy i skupienia. np. czytelnie, pracownie naukowe, laboratoria czy biura analityczne.

Więcej szczegółów na temat urządzenia można znaleźć w naszym teście: