Drukarka Epsona dla miłośników fotografii

Nowa drukarka fotograficzna firmy Epson skierowana jest do użytkowników, którzy nie dysponują dużym budżetem, a chcieliby kupić urządzenie drukujące fotografie.

Drukarka Epsona dla miłośników fotografii
Nowa drukarka Stylus Photo R200 umożliwia bezpośredni druk na przystosowanych do tego płytach CD-R i DVD. Za pomocą oprogramowania Print Image Framer można tworzyć indywidualne obramowania, dodając je bezpośrednio do wydruku. Oprogramowanie Print Image Matching umożliwia współpracę drukarki z aparatami cyfrowymi wielu producentów. Drukarka rozpoznaje różne parametry zdjęciowe tych aparatów i odpowiednio przekształca je w optymalny wydruk.

Doskonałą jakość obrazu ma gwarantować bardzo wysoka rozdzielczość - zoptymalizowana do 5 760 x 1 440 dpi (na odpowiednich nośnikach dzięki technologii Resolution Performance Management (RPM)). Dzięki sześciu oddzielnym pojemnikom na atrament drukarka jest bardzo oszczędna w eksploatacji. Na wydruk zdjęcia o wymiarach 10x15 cm urządzenie potrzebuje tylko 34 sekundy. Epson Stylus Photo R200 znajduje się już w sprzedaży i kosztuje 640 zł.

Zobacz również:

  • Najlepsze drukarki laserowe do domu i małego biura 2023. Przegląd najciekawszych modeli
  • Przegląd drukarek fotograficznych 2023 - jaką drukarkę do zdjęć wybrać?