Drukarka i odtwarzacz zdjęć w jednym

Firma Sharp zaprezentowała ciekawą hybrydę. Urządzenie o nazwie Sharp Aquos Photo Player służy zarówno do odtwarzania zdjęć na ekranie telewizora, jak i do ich wydruku.

Sharp planuje premierę trzech urządzeń Aquos Photo Player, noszących oznaczenia HN-PP100-B, HN-PP100-W, oraz HN-PP150. Urządzenia wyposażone będą w złącze HDMI, które pozwoli na wyświetlanie zdjęć na ekranie telewizora. Zdjęcia w formacie JPEG dostarczymy do urządzenia między innymi za pomocą portów USB 2.0, SD/microSD/SDHC, Pro Duo i podczerwieni. Model PP150 będzie wyposażony także w gniazdo LAN. Wbudowana drukarka charakteryzować się będzie rozdzielczością 300 dpi i pozwoli na dokonywanie wydruków w rozmiarze 10 x 15 cm oraz 8,9 x 12,7 cm.

Drukarka i odtwarzacz zdjęć w jednym

Sharp Aquos Photo Player HN-PP100

Rozmiary Aquos Photo Playera to 234,5 x 205 x 89 mm, a jego waga - około 2 kg. Modele HN-PP100 trafią na japoński rynek jeszcze w grudniu, a ich cena ma wynosić około 210 dolarów. Model HN-PP150 w Kraju Wschodzącego Słońca pojawi się dopiero w styczniu, a jego cena ma być 50 dolarów wyższa. Jak na razie nie wiadomo, czy i kiedy urządzenia trafią na europejski rynek.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: