Drukarka za internet w Sferii

W listopadzie Sferia wprowadza do swojej oferty łączoną usługę internetową. Klienci tego operatora będą mogli zakupić, po promocyjnej cenie, Internet bezprzewodowy i stacjonarny w jednym pakiecie.

Oferta skierowana jest do osób, które w domu lub prywatnym biurze chcą mieć stabilne i szybkie łącze internetowe, a jednocześnie cenią sobie możliwość korzystania z sieci bezprzewodowo. Wszyscy nowi klienci dodatkowo otrzymają w prezencie drukarkę Canon PIXMA iP 1800.

Do tej pory Internet stacjonarny - SFERIOstrada - dostępny był w ofercie łączonej z usługami głosowymi. Teraz będzie go można zakupić wraz z bezprzewodowym Internetem w taryfie tranSFER swobodny 1GB.

Koszt miesięcznej opłaty abonamentowej pakietu zaczynają się od 78,50 złotych brutto. Umowę z operatorem można podpisać na okres 12, 24 lub 36 miesięcy.

Do pakietu operator oferuje trzy modele modemów: AnyData ADU-520C, Sagem F@st 800 oraz Sagem F@st 1201. W zależności od taryfy ich ceny wahają się od 19 do 69 złotych brutto.

Przy zakupie pakietu obowiązywać będą promocyjne stawki na aktywację usługi. Koszt aktywacji SFERIOstrady to 10 zł brutto, a Internetu bezprzewodowego tylko 1 zł brutto.

Dodatkowe informacje na temat drukarki Canon PIXMA iP 1800 można znaleźć tutaj.