Drukowanie i nalepianie z LabelWriter

Firma DYMO wprowadziła na rynek LabelWritera 300, LabelWritera 330 i LabelWriter 330 Turbo, drukarki nalepek i etykietek pracujące z komputerami Mac i PC.

Według Andrew Newmarka z firmy DYMO, wprowadzone na rynek drukarki do nalepek LabelWriter 300, 330 i 330 Turbo 'drukują nalepki dwa razy szybciej i z dwuktrotnie większą rozdzielczością niż jakakolwiek drukarka etykiet dostępna obecnie na rynku'. Poza tym 'Rodzina LabelWriter to jedyne na rynku drukarki etykiet kompatybilne z platformami Windows 95/98/NT4/2000/Me oraz Macintosh OS 8.6, 9 i 9.1, a także pierwsze, które oferują rozdzielczość 300dpi oraz są w stanie drukować na nalepkach o rozmiarze do 56mm i oferują użytkownikom wybór ponad 40 rozmiarów etykiet', oświadczył Andrew Newmark.

Drukarki wyposażone są w porty USB i szeregowe, wewnętrzny 'auto-switch' oraz oferują funkcję 'shrink-to-fit-text'. Rozmiary drukarek LabelWriter to około 20 x 12 x 15 cm, urządzenia wyposażone są w technologie druku termicznego, co eliminuje potrzebę wymiany taśm, tonerów czy atramentowych kartridży. Urządzenia sprzedawane są wraz z oprogramowaniem składającym się z bazy danych zintegrowanej z większością popularnych aplikacji bazodanowych, zestawu ponad 40 szablonów etykietek z możliwością tworzenia własnych oraz darmowego pakietu dla programistów Software Developer Kit [SDK].

www.dymo.com


Zobacz również