Drukowanie kart kredytowych

Canon przedstawiła nowe modele drukarek, które są w stanie zadrukowywać na kolorowo syntetyczne arkusze Teslin produkowane przez PPG Industries.

Firma Canon przedstawiła ekskluzywną wersje aplikacji przeznaczonych szczególnie do zarządzania pracą kolorowych drukarek laserowych: imageCLASS C2100 i C LBP 460PS, które pozwalają na wydruk dokumentów na syntetycznych arkuszach Teslin firmy PPG Industries. Materiał Teslin używany jest w produkcji m.in. kart kredytowych, praw jazdy, identyfikatorów firmowych czy kart telefonicznych. Obie drukarki dzięki technologii 'S toner' zapewniają bezpośredni druk na arkuszach Teslin i idealną jakość wyjściowych obrazów.

Jak powiedział Patrick Guinan z Canon USA 'drukarki te jako pierwsze na świecie pozwalają na kolorowy druk dokumentów na materiale typu Teslin TS 1000 i jednocześnie są tak tanie'. Według firmy PPG, syntetyczny papier to jednowarstwowy, niepokryty film, którego trwałość jest od 2 do 4 razy większa niż materiałów laminowanych, a poza tym jest wodoszczelny i wytrzymały na wszelkie zginanie w wyniku czego doskonale nadaje do produkcji map, diagramów, wykresów, banerów itp. Cena modelu imageCLASS C2100 zawiera się w przedziale od 6850 USD do 13495 USD (w zależności od dystrybutora i stopnia rozbudowy). Sugerowana cena C LBP 460 PS wynosi 2 815 USD.

www.canon.com


Zobacz również