Drukowanie z Canon S600

Firma Canon przedstawiła najnowszą drukarkę atramentową oznaczoną symbolem S600.

Canon S600 to drukarka atramentowa, korzystająca z portu USB i umożliwiająca druk dokumentów w rozdzielczości 244 x 1200 dpi. Według informacji podanych przez firmę Canon, drukarka może wydrukować do 15 stron tekstu w ciągu jednej minuty oraz 10 stron na minutę kolorowego obrazu. S600 przeznaczona jest do zastosowań domowych jak i półprofesjonalnych i pracuje bardzo cicho (39 DB).

Urządzenie wyposażone jest w nowatorską technologię ThinkTank System, dzięki której w połączeniu z oddzielnymi pojemnikami na atramen zaopatrzonymi w czujniki poziomu atramentu zapobiega marnowaniu się barwnika w sytuacji gdy dany kolor używany jest częściej. Według przedstawicieli Canona,trwałość wydrukowanych dokumentów może sięgać nawet 25 lat.

Podobnie jak model S800, S600 wyposażona jest w technologię Advanced Microfine Droplet, nową dyszę i system nagrzewania, dzięki temu możliwe jest szybsze i lepsze uzyskiwanie wydruków przy lepszym rozmieszczeniu kropel atramentu. Nowa technologia korzysta także z głowicy drukującej o większej rozdzielczości i powoduje, że mechanizm nagrzewający znajduje się bliżej ujścia każdej z dysz drukujących. Drukarka kosztuje 199 USD i jest już dostępna w sprzedaży.

www.canon.com


Zobacz również