Drukowanie z telewizora

Drukarka Z12 Color Jetprinter firmy Lexmark współpracuje z serwisem Microsoft WebTV co umożliwia jej drukowanie zdjęć, obrazków i tekstów bezpośrednio z ekranu telewizora zamienionego przez WebTV w przeglądarkę internetową.

Firma Lexmark International ogłosiła premierę drukarki Lexmark Z12 Color Jetprinter, która została zintegrowana z serwisem Microsoft WebTV umożliwiającym korzystanie z Internetu na ekranie konwencjonalnego odbiornika telewizyjnego. Współpraca Z12 Color Jetprinter z WebTV pozwala na bezpośrednie drukowanie zdjęć, obrazków i tekstów pojawiających się na ekranie.

Opcja drukowania materiałów z WebTV zaopatrzona jest we wszystkie funkcje charakterystyczne dla tradycyjnych zadań Z12 Color Jetprinter włącznie z systemem podawania papieru Accu-Feed, który wirtualnie eliminuje błędy i szybką instalacją kartridży.

Drukarka Lexmark Z12 Color Jetprinter współpracuje z następującymi odbiornikami WebTV: Philips MAT965, Philips MAT972, Philips MAT976, RCA RW2100, RCA RW2110, Samsung SIS-100, Sony INT-W150, Sony INT-W200 i Sony INT-W250.

www.lexmark.com


Zobacz również