Drużyna Pierścienia!

Demo The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring czeka do pobrania na naszym FTP!

Już wkrótce polscy użytkownicy PC, PS2 i GBA będą mieli okazję przenieść się w zaczarowany, świat wykreowany przez J.R.R. Tolkiena w trylogii Władca Pierścieni. Firma Play IT pracuje już nad lokalizacją tytułu a wersję finalną powinniśmy zobaczyć w listopadzie.

Fabuła „The Fellowship of the Ring” przygodowej gry akcji, opiera się na wydarzeniach opisywanych w pierwszych dwóch tomach trylogii. W grze możemy się wcielić się w jednego z najważniejszych bohaterów historii toczącej się na łamach Władcy Pierścieni: Froda, Gandalfa lub Aragorna.

Każdego z nich charakteryzują inne umiejętności. Frodo potrafi stać się niewidzialny (moc pierścienia) ale w walce niewielki z niego będzie pożytek, Gandlaf jak przystało na maga rzuca na lewo i prawo licznymi czarami ze swojego arsenału a Aragorn jest typowym wojownikiem biegłym we władaniu mieczem i łukiem.

Całość opracowana z ogromną dbałością o szczegóły świata Środziemia i oprawiona w bardzo przyzwoitą robi dobre wrażenie. Zresztą zobaczcie sami. Premiera tuż, tuż, a na zaostrzenie apetytów wydawcy udostępnili wersję demo gry.

Plik do pobrania z naszego FTP:

http://www.pcworld.pl/ftp/program.asp?sys=gry&id=1343