Du ju spik obcy lengłicz?


Du ju spik obcy lengłicz?

Profesor Klaus Słownictwo

Program wspomaga naukę języka niemieckiego. Profesor Klaus uczy ponad 9 tysięcy słów i zwrotów za pomocą jedenastu rodzajów ćwiczeń o trzech stopniach trudności. Wszystkie słowa i zwroty są nagrane przez profesjonalnych lektorów - rodowitych Niemców. Całość wzbogacono kilkuset zabawnymi ilustracjami i ładną szatą graficzną. Pakiet zawiera elektroniczny słownik tematyczny, instrukcję obsługi oraz poradnik metodyczny, informujący o specyfice języka niemieckiego, sposobach nauki i technikach zapamiętywania.

Du ju spik obcy lengłicz?

Profesor Klaus Gramatyka

Multimedialny podręcznik gramatyki niemieckiej z ćwiczeniami. Pakiet składa się z podręcznika gramatyki, około dziewięciuset ćwiczeń, słownika niemiecko-polskiego oraz poradnika, jak się uczyć i jak zdawać egzaminy. Wszystkie przykłady i zdania (jest ich około 5 tysięcy) czytane są przez niemieckich lektorów. "Profesor" może uczyć na wszystkich poziomach zaawansowania, w nawiązaniu do rozszerzonego programu szkoły średniej. Użytkownik ma do dyspozycji dwanaście metod nauki, w tym układanie zdań, dyktando, zadawanie pytań, wybieranie odpowiedzi i zaznaczanie wszystkich prawidłowych odpowiedzi. Ćwiczenia podzielono na trzy poziomy trudności. W skład aplikacji wchodzi także słownik niemiecko-polski (ok. 4 tysięcy haseł) oraz moduł "Formy" zawierający użyteczne w nauce tabele czasowników nieregularnych i z przyimkami, rzeczowników niepoliczalnych i rzeczowników o nieregularnej liczbie mnogiej. Wszystkie słowa i wyrażenia są nagrane przez lektorów. W podręczniku znajdują się odnośniki do odpowiednich tabel.

Du ju spik obcy lengłicz?

Język niemiecki w praktyce

Jest to program wspomagający naukę języka niemieckiego. Zawiera 1381 ćwiczeń i testów podzielonych na 81 grup tematycznych. Ma rozbudowany system podpowiedzi, poradnik niemieckich zasad gramatycznych oraz słownik trudnych wyrazów. Specjalny algorytm umożliwia skuteczne powtarzanie materiału, który sprawia uczącemu się trudności.

Aplikacja wykorzystuje ten sam interfejs użytkownika, co program "Język angielski w praktyce" i jest równie jak ona cenną pomocą w przygotowaniach do egzaminów z języka niemieckiego.

Język francuski

Du ju spik obcy lengłicz?

Euro Plus+ Mosaique

Mosaique firmy CLE International z Paryża to jeden z najnowocześniejszych kursów języka francuskiego, używany niemal we wszystkich krajach, przeznaczony dla młodzieży i dorosłych.

Nauka języka jest tu także okazją do poruszenia wielu ciekawych tematów z życia i kultury współczesnej Francji oraz innych krajów. Materiał językowy umieszczony na trzech płytach CD-ROM to czterysta pięćdziesiąt godzin nauki, zestaw prawie dwudziestu rodzajów ćwiczeń i testów językowych, nagrania dźwiękowe i filmy wideo. Obsługa identyczna jak w Euro Plus+ Flying Colours i Sprachkurs Deutsch.

Du ju spik obcy lengłicz?

eTeacher 4.0 Francuski

Program korzysta z tych samych mechanizmów co eTeacher 4.0 Angielski i Niemiecki. Zawiera ponad dwieście różnorodnych ćwiczeń obrazkowych i tekstowych rozwijających i utrwalających słownictwo, gramatykę, pisownię i stylistykę, nagrania lektora do wszystkich ćwiczeń i podręcznik gramatyki, dostępny również w postaci kontekstowej pomocy w ćwiczeniach gramatycznych. Zestaw edytorów do tworzenia multimedialnych ćwiczeń umożliwia nieograniczone rozbudowywanie programu przez użytkownika lub na zastosowanie go np. w szkole.

Język hiszpański

Du ju spik obcy lengłicz?

Euro Plus+ Ele

ELE firmy Ediciones SM z Madrytu to jeden z najnowocześniejszych kursów języka hiszpańskiego, popularny niemal we wszystkich krajach, przeznaczony dla młodzieży i dorosłych. Podczas około trzystu godzin nauki (dwie płyty CD-ROM) użytkownik uczy się języka, mając do dyspozycji nagrania dźwiękowe, filmy wideo i różnorodne ćwiczenia. Mechanizm obsługi jest identyczny jak w Euro Plus+ Flying Colours, Sprachkurs Deutsch i Mosaique.