Du ju spik obcy lengłicz?


Programy dla najmłodszych

Du ju spik obcy lengłicz?

LinguaLand

Płyta CD-ROM z programem do nauki języków dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat. LinguaLand zapoznaje z tysiącem najpotrzebniejszych słów w siedmiu językach: angielskim, anglo-amerykańskim, niemieckim, francuskim, hisz-pańskim, szwedzkim oraz fińskim. Zawiera kolorowe ilustracje, dialogi, setki zabawnych animacji typu "dotknij, a obiekt ożyje" oraz dziewięć gier językowych. Oprócz nauki program dostarcza dzieciom doskonałej rozrywki. Oferuje bogatą bibliotekę nagrań lektorów, możliwość nagrywania własnych wypowiedzi dla porównania ich z głosem lektora i wiele testów językowych w postaci gier.

"Siedem diamentów"

Jest to multimedialna gra ucząca jednocześnie języka angielskiego, przeznaczona dla dzieci od lat 6. Zadaniem gracza znajdującego się w bajkowym mieście jest udzielenie pomocy królowi w poszukiwaniu siedmiu zagubionych diamentów. W trakcie poszukiwań dziecko nauczy się ponad tysiąca angielskich słów, alfabetu, dialogów i piosenek. Wbudowany słownik z możliwością nagrywania własnych wypowiedzi pomaga w nauce prawidłowej wymowy. Interaktywne, animowane ćwiczenia, zabawne komentarze i różnorodne dźwięki uprzyjemniają naukę.

Du ju spik obcy lengłicz?

Hello - angielski dla dzieci

Program do nauki języka angielskiego dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat. Dziecko znajdzie w nim dwadzieścia jeden różnorodnych zabaw językowych oraz ilustrowany słownik zawierający ponad trzysta słów. Ćwiczenia podzielono na dwadzieścia jeden grup tematycznych (m.in. przyroda, rodzina, zwierzęta, części ciała, zabawki, liczby i dni tygodnia). Dodatkową atrakcją jest obrazek do malowania, dzięki któremu dzieci szybko nauczą się nazw kolorów. W nauce pomaga koleżeński smok Bob, który podpowiada, tłumaczy i zachęca do zabawy. Program uatrakcyjniono kolorową grafiką i miłą dla ucha muzyką.

Du ju spik obcy lengłicz?

"Berti - niemiecki dla dzieci"

"Berti" jest programem do nauki języka niemieckiego, a w zasadzie grą językową przeznaczoną dla dzieci w wieku 6-12 lat. Jako berliński detektyw Berti, uczeń musi rozwiązać zagadkę kryminalną. Nagrodą będzie legitymacja Interpolu.

Gra ma ładną, kolorową grafikę i animację. Jest także przepełniona humorem. Nauka odbywa się metodą: kliknij i obserwuj, co się stanie. Dziecko, klikając poszczególne elementy ilustracji, dowiaduje się, jak się nazywają w języku niemieckim. Wybranie niektórych elementów powoduje przejście do zadania. Program zawiera wiele ćwiczeń, gier i testów, dzięki którym dziecko nauczy się podstawowych zwrotów i nazw w języku niemieckim, a także ich poprawnej wymowy i pisowni, dobrze się przy tym bawiąc.

Ponadto "Berti" jest wyposażony w ilustrowany słowniczek niemiecko-polski wyrażeń użytych w programie.

Programy dla kolekcjonerów

Du ju spik obcy lengłicz?

Multimedialne Easy English

Multimedialne Easy English z programem SuperMemo jest wydawanym w cyklu miesięcznym kursem języka angielskiego, opartym na zawartości tygodnika "Easy English" z kasetami audio. Każdy numer zawiera rozdziały przeznaczone dla początkujących i średniozaawansowanych. Pakiet jest bogato ilustrowany grafiką i dźwiękiem. Od numeru czwartego płyta CD-ROM zawiera również ścieżki audio przeznaczone do odtwarzania np. w samochodzie. Program wprowadza wiele elementów charakterystycznych dla różnych kultur anglojęzycznych. Dostępna jest także wersja pakietowa z kursem podstawowym (trzy pierwsze numery), wzbogacona o sześć kaset audio z nagraniami lektorów.

Du ju spik obcy lengłicz?

Reflex English, Reflex Deutsch, Reflex Francais

Reflex English, Reflex Deutsch i Reflex Francais jest serią trzech oddzielnych magazynów językowych ukazujących się w cyklu dwutygodniowym, przeznaczonych do nauki języków: angielskiego, niemieckiego i francuskiego. Każdemu z magazynów towarzyszy płyta CD-ROM z programem komputerowym ułatwiającym efektywną naukę. Program na płycie CD-ROM oferuje setki ćwiczeń, dialogów, zabawnych sytuacji i filmów wideo. Jego najważniejszą cechą jest możliwość rozpoznawania mowy uczącego się wspierana technologią IBM ViaVoice. W trakcie sprzedaży pierwszych dziesięciu numerów każdego z magazynów, kupujący w kioskach i prenumeracie otrzymują dodatkowo darmowy mikrofon do komputera, opakowanie zbiorcze na pierwsze dziesięć płyt CD-ROM, a także kupon rabatowy na zakup programu do nauki języków obcych - EuroPlus+ Reward firmy Young Digital Poland. Prenumeratorzy Reflex English otrzymają gratis pełną wersję Słownika Collinsa, a prenumeratorzy Reflex Deutsch - pełną wersję Słownika Langenscheidta.