Duke Nudem Forever - zabaw się z dziewczynami księcia

Duke od zawsze słynął z otaczania się pięknymi i ponętnymi wielbicielkami. Jednak znajcie jego łaskę: teraz każdy chętny gracz może pobawić się chwilę z jego przyjaciółkami. Zagrajmy w... rozbieranego shootera.

Duke Nudem to gra przygotowana we współpracy z twórcami oryginalnej produkcji jaka ma mieć swoją premierę już w czerwcu. Wystarczy jedynie wejść na oficjalną stronę Duke Nudem i... rozpocząć zabawę.

Zasady są całkiem proste i przypominają rozbieranego pokera: wybieramy jedną z czterech dziewczyn i rywalizujemy strzelając do pojawiających się celów.

Jeśli w Duke Nudem będziemy dokładniejsi od naszych rywalek one zdejmą z siebie nieco swojej garderoby. Uważajcie jednak: trzy gorsze strzały i rozgrywka szybko się zakończy. Będziecie musieli rozpoczynać wszystko od samego początku.

Duke Nudem Forever - zabaw się z dziewczynami księcia

Przyjaciółki Duke'a chętnie rozegrają z Tobą partię w rozbieranego shootera;-)

W Duke Nudem do odblokowania są ciekawe tapety z przyjaciółkami Duke'a. No cóż, do czasu premiery gracze czekający na Duke Nukem Forever mają teraz czym... zająć ręce;-)

Swoją drogą nie zdziwiłbym się gdyby nazwa tej gry (Duke Nudem) została kiedyś wykorzystana w kinematografii. Oczywiście takiej skierowanej dla pełnoletnich odbiorców - pasuje idealnie...


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: