Duke Nukem Forever bliżej niż myślisz! Oficjalny trailer już dziś!

Ostatnio na powrót zrobiło się głośno o Duke Nukem Forever. Choć wielu fanów straciło już wszelką nadzieję na premierę tytułu, to okazuje się, zupełnie przedwcześnie. 3D Realms postanowiło dowieść, że projekt ma się bardzo dobrze. Dziś w sieci zadebiutuje pierwszy trailer z gry.

Duke Nukem Forever nie daje nam teraz ani chwili wytchnienia. Nie dalej jak dwa dni temu pisaliśmy o kolejnych plotkach dotyczących ewentualnej premiery tytułu. Od tego czasu jednak wiele się zmieniło.

Duke Nukem Forever bliżej niż myślisz! Oficjalny trailer już dziś!

Producent gry, firma 3D Realms, postanowił ukrócić wszystkie spekulacje i potwierdzić, że prace nad Duke Nukem Forever idą pełną parą. W tym celu zapowiedziany został trailer gry. Według krążącej plotki, filmik nie miał wyjść poza ekipę producentów. Pracownicy postanowili jednak inaczej.

Zobacz również:

  • Elex 2 na zwiastunie fabularnym. Musisz to zobaczyć
  • Północny bastion - kolejny mocny thriller już na Netflixie

Przedstawiciele 3D Realms od razu ostrzegają aby nie spodziewać się przez to zbyt wiele po trailerze. W pełni zaplanowany i dłuższy film prezentujący grę ukaże się w późniejszym terminie.

Co do dzisiejszego trailera, na razie niestety możemy jedynie opublikować screena zrobionego na bazie filmiku. Sam trailer zostanie bowiem ujawniony dopiero około godziny 19 naszego czasu.

Trailer jest już w sieci: