Duke Nukem Forever - premiera w maju

Jedna z najbardziej wyczekiwanych produkcji ze świata elektronicznej rozrywki otrzymała oficjalną datę premiery. Zdaniem Amazon.com i sieci sklepów Gamestop, w Duke’a wcielimy się za niecałe sześć miesięcy. Jego nowe przygody można już zamawiać w przedsprzedaży.

Wielbiciele elektronicznej rozrywki prawdopodobnie nie będą już musieli długo czekać na powstającą od wielu lat grę Duke Nukem Forever. Pojawiła się ona w ofercie Amazon.com i to od razu z datą premiery.

Zdaniem przedstawicieli amerykańskiej firmy, nowe przygody Duke’a zadebiutują w sklepach w ostatnim dniu maja przyszłego roku. Już teraz mogą je jednak zamawiać osoby bawiące się przy pecetach i konsolach Xbox 360 oraz Playstation 3. Produkcję, której ostateczny szlif nada studio Gearbox Software, wyceniono na 48 dolarów w przypadku wersji na komputery osobiste i niecałe 60 dolarów za wersje konsolowe. W podobnej cenie można nabyć Duke Nukem Forever w amerykańskiej sieci sklepów Gamestop.

Zobacz również:

  • Wiedźmin, sezon 3. Kiedy premiera? Obsada, fabuła, zwiastun serialu Netflixa

Linki zarówno do Amazon.com jak i Gamestop pojawiły się także na oficjalnej stronie gry. Można więc założyć, że dzieło studia Gearbox rzeczywiście zostanie wydane już wkrótce.

Aktualizacja: 24 stycznia 2011 10:45

Randy Pitchford - szef studia Gearbox - i Cristoph Hartmann - prezes firmy 2K - podali do publicznej wiadomości nową, ostateczną datę premiery gry Duke Nukem Forever.

Delikatnie różni się ona od tej, o której mówiło się parę tygodni temu. Jako pierwsi sprawdzą ten tytuł w akcji mieszkańcy USA. W tym kraju nowe przygody Księcia będzie można nabyć już trzeciego maja tego roku. W pozostałych częściach świata gra pojawi się na sklepowych półkach trzy dni później - 6 maja. Informacji, która pojawiła się na łamach czasopisma Game Informer towarzyszył nowy zwiastun. Dzięki niemu dowiemy się jak wygląda ta produkcja po jedenastu latach od jej pierwszej zapowiedzi.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: