Duke Nukem Forever - tryby multiplayer ujawnione

Duke Nukem Forever da nam możliwość spróbowania swoich sił w czterech ciekawych trybach dla wielu graczy. Już same nazwy brzmią zachęcająco: Dukematch, Team Dukematch, Capture the Babe oraz Hail to the King.

Serwis duke4.net wszedł w posiadanie skanów najnowszego magazynu poświęconego konsoli Xbox. Dowiadujemy się z nich, że w Duke Nukem Forever dostępne będą cztery tryby rozgrywki przeznaczone dla wielu graczy: Dukematch, Team Dukematch, Capture the Babe oraz Hail to the King.

W Dukematch oraz Team Dukematch obowiązują standardowe zasady rozgrywki (liczy się jak największa liczba ustrzelonych przeciwników). W rozgrywce może brać udział jednocześnie do ośmiu graczy (po czterech na jedną drużynę), a postacie różnić się będą jedynie kolorem koszulki.

Na uwagę zasługuje Capture the Babe, który jest odpowiednikiem znanego z innych shooterów trybu Capture the Flag. Z jedną różnicą: zadaniem drużyny jest zdobycie kobiety należącej do przeciwników. W przeciwieństwie do klasycznej flagi, seksowna niewiasta czasami panikuje i utrudnia nam szybki powrót do bazy. Niezawodny w takich sytuacjach ma być delikatny... klaps.

Oprócz nazw poszczególnych trybów ujawniono także nazwy broni dostępnych w Duke Nukem Forever. Nasz książe skorzystać będzie mógł z klasycznego pistoletu. Nie zabraknie także shotguna, ripper chainguna, rpg, shrinkera, railguna, freezera, devestatora oraz dwóch rodzajów bomb.

Z niecierpliwością oczekujemy zatem na premierę Duke Nukem Forever. Zainteresowanych zapraszamy do dokładnego przestudiowania wspomnianych wcześniej skanów.