Duke Nukem Forever wciąż wielką niewiadomą

W ostatnich dniach Internet obiegły plotki, jakoby gra Duke Nukem Forever miała wyjść jeszcze w tym roku. Twórcy Księcia oficjalnie zaprzeczyli jednak tym pogłoskom. W efekcie data premiery gry wciąż pozostaje wielką niewiadomą.

Współtwórca wytwórni 3D Realms, George Broussard, powiedział, że Duke Nukem Forever "będzie gotowy dokładnie wtedy, kiedy będzie gotowy". Oczywiście nie wnosi to zupełnie nic do tego co wiemy na dziś.

Duke Nukem Forever wciąż wielką niewiadomą

Przedstawiciel producenta przyznaje jednak, że firma ma już pewne hipotezy dotyczące ewentualnego terminu premiery. Na podanie żadnego z nich nie jest jednak jeszcze gotowa. Gra jest póki co w takiej fazie produkcji, że trudno byłoby określić przybliżoną datę jej premiery.

Broussard obiecał, że już niedługo fani będą mieli okazję trochę bardziej posmakować nadchodzącego przeboju z Księciem w roli głównej. Po wydaniu trailera do gry, 3D Realms szykuje dla graczy nową niespodziankę. Na razie nie wiadomo jednak, co to dokładnie może być.

Cóż, graczom pozostaje jedynie cierpliwie czekać i mieć nadzieję, że Duke Nukem Forever spełni pokładane w nim nadzieje...