Duke Nukem na wszystkie platformy?

Na ten tytuł miliony fanów czekają już nieomalże 10 lat. Choć w ostatnim czasie wielu graczy straciło już nadzieję, że gra kiedykolwiek pojawi się na rynku, to ostatnio pojawiło się kilka powodów by zmienić zdanie. Wszystko dzięki działaniom 3D Realms.

Mowa o wydanym w tym tygodniu trailerze promującym tytuł. Warto przypomnieć, że był to pierwszy filmik od czasów targów E3 z roku 2001.

Duke Nukem na wszystkie platformy?

Teraz pojawiła się kolejna bardzo ciekawa informacja. Otóż 3D Realms zapowiada, że dołoży wszelkich starań, aby nowa część Duke Nukem ukazała się na wszystkie najpopularniejsze platformy.

Zobacz również:

  • Far Cry 6 – premiera, rozgrywka, wymagania. Wszytko co musisz wiedzieć [06.09.2021]

Przedstawiciel producenta, Scott Miller, przyznał, że firma jest zainteresowana takim rozwiązaniem, jednak na dziś dzień nie można niczego obiecać. Jego zdaniem należy być dobrej myśli bowiem prace nad grą idą lepiej niż można było się spodziewać. Nie był w stanie podać niestety żadnych konkretnych terminów. Na to, podobno, jest "jeszcze za wcześnie".

Same dobre informacje. Ciekawe tylko, co tym razem wyjdzie z szumnie zapowiadanych prac nad grą. Tak się bowiem składa, że nie pierwszy raz słyszymy o planowanej premierze nowej części przygód Księcia. Póki co, niestety, są to jedynie plany.