Dungeon Siege II - nadchodzi!

Zgodnie z wczesniejszymi zapowiedziami jutro do sklepów zawita Dungeon Siege II.

Dungeon Siege II pozwoli graczom odwiedzić rozdarty wojną domową świat Aranny, w którym zatarła się granica między dobrem i złem. Naszym podstawowym zadaniem w grze będzie unicestwienie złego Valdisa. Walka będzie nierówna - przeciw niemu możemy wystawić drużynę składającą się zaledwie z sześciu kompanów. Na szczęście w miarę zdobywania kolejnych punktów doświadczenia, wraz z nami, na nowe poziomy awansuje także cała drużyna!

W nowej odsłonie Dungeon Siege zastosowano nowy, zdaniem autorów rewolucyjny, system bohaterskich mocy. Twórcy twierdzą również, że w grze staniemy 'oko w oko' z przeciwnikami o niespotykanej dotąd inteligencji, która pozwala bestiom reagować na poczynania graczy w sposób nieszablonowy.

"Dungeon Siege II" jest jednocześnie pierwszą grą objętą programem "gram.pl".

Oznacza to, że w pudełku znajdą się Wirtualne Pieniądze, które będzie można wydać na gry w sklepie "gram.pl". W związku z tym, że jest to pierwsza gra objęta wspomnianym programem, w pudełku będzie można znaleźć aż 45 zł! Przynależność "Dungeon Siege II" do programu to również dożywotnia gwarancja na nośnik - bez względu na to co się z nim stanie, firma CD Projekt wymieni nośnik z grą na nowy. Premiera gram.pl już 6 października!

Kontynuacja jednej z najlepszych gier action-RPG trafi na półki sklepowe 23 września, na 4 płytach CD, a sugerowana przez polskiego dystrubotra cena wynosi 129,90zł.

Jeśli chcecie sprawdzić, co "Dungeon Siege II" ma do zaoferowania - zapraszam na nasz serwer FTP, gdzie znaleźć można grywalne demo gry. Uwaga - plik z demem 'waży' ponad 1 GB!

Plik do pobrania:

Dungeon Siege 2 Demo


Zobacz również