Dungeon Siege II - zrzuty ekranu

Premiera drugiej części przygodówki Dungeon Siege coraz bliżej. Gracze powrócą w niej do fantastycznej Arrany, która tonie w krwi z powodu toczącej się wojny domowej. Oprócz wprowadzenia bardziej interaktywnego świata, zmian doczekała się również metoda prowadzenia całej opowieści. Jak widać na udostępnionych zrzutach ekranu, pojawiła się także nowa, rewelacyjna oprawa graficzna.

Akcja Dungeon Siege II toczy się w mistycznej krainie Arrana, która pogrążyła się w krwawej wojnie domowej. Okrucieństwo walczących stron spowodowało zatarcie się granicy pomiędzy dobrem i złem. Gracz musi poprawadzić doborową drużynę przeciwko Valdisowi, mordercy i rabusiowy, który ma zamiar przywrócić porządek bez względu na konsekwencje. Zgodnie z obietnicą producenta, Dungeon Siege II ma wprowadzić nowe standardy w grach RPG, głównie za sprawą kompletnie przebudowanego systemu prowadzenia historii oraz znakomitych bitew toczonych w czasie rzeczywistym.

Dostępne w naszej galerii najnowsze zrzuty ekranu pokazują, iż mocną stroną gry będzie także wspaniała oprawa graficzna. Dotyczy to zarówno samej opowieści, jak i scen batalistycznych. Dzięki efektom świetlnym, mgłom i oparom gra nabiera niezrównanego, baśniowego nastroju.

Więcej informacji o grze można uzyskać na stronie producenta.


Zobacz również