Dungeons 2- wciel się w Pana Podziemi!

CDP.pl, polski dystrybutor produktów Kalypso Media, ma przyjemność ogłosić, że gra Dungeons 2 jest już dostępna w sprzedaży.

Dungeons 2, czyli tytuł, który pokochał sam Jim Sterling, ukazał się w naszym kraju w dniu światowej premiery, do tego w profesjonalnej polskiej wersji językowej z napisami. W zestawie razem z grą znalazły się następujące elementy:

Ekskluzywne etui z klapką

Obszerna 36-stronicowa instrukcja

4 pocztówki z motywami z gry

Dwustronny plakat o wymiarach 552x457 mm

Ścieżka dźwiękowa na płycie CD

Pudełko DVD 22 mm

Płyta z grą

Bonusowe DLC – Wioska Pixie (dodatkowa mapa do trybu Potyczki)

O Dungeons 2:

Pan Podziemi powraca – tym razem żartów nie będzie! Popychany niezaspokojoną żądzą odwetu, werbuje ze wszystkich zakamarków lochów nowe przerażające potwory, które posłusznie będą wykonywać jego nikczemne polecenia. Tym razem jednak Pan Podziemi rozszerzy swoje władanie także na żałosnych ludzi i spróbuje podbić powierzchnię!

Przejmij kontrolę nad potężnym Panem Podziemi i stwórz sieć wyjątkowych i przerażających lochów. Zwerbuj armię straszliwych istot i stań na czele dwóch nowych frakcji. Przygotuj się na obronę swojego królestwa przed tymi nieznośnymi bohaterami – wyjdź na powierzchnię, by wypowiedzieć wojnę miastom ludzi i posłuż się „Rąsią Przestrachu”, aby bezpośrednio móc kontrolować swoich sługusów, wydawać im rozkazy, a nawet wymierzać porządne lanie, aby utrzymać łachudry w ryzach.

Dungeons 2- wciel się w Pana Podziemi!

Dungeons 2 - edycja kolekcjonerska

W rozbudowanym trybie kampanii znajdziesz nie tylko jeszcze większą dawkę czarnego humoru, który z pierwszej części Dungeons uczynił prawdziwy hit, lecz także liczne nawiązania do różnych książek fantasy, filmów i programów telewizyjnych. Ponadto, swoich sił możesz spróbować w czterech różnych trybach gry: wieloosobowej rozgrywce do czterech graczy z innymi Panami Podziemi w trybie LAN lub online.

Cechy gry:

Ekscytująca kampania jednoosobowa z 2 grywalnymi frakcjami, 26 indywidualnymi postaciami, różnymi rodzajami bohaterów i trybów gry – Dungeons 2 to wyczekiwany symulator zarządzania podziemiami

Dungeons 2 umożliwia wyjątkową rozgrywkę: w podziemiach – symulację zarządzania podziemiami, a na powierzchni – taktyczną strategię w czasie rzeczywistym

Dzięki „Rąsi Przestrachu” zawsze możesz kontrolować swoich podwładnych i wydawać im indywidualne polecenia

Porzuć mroki podziemi i wybierz się na powierzchnię, gdzie zrównasz z ziemią piękne miasta ludzi

Cztery tryby rywalizacji wieloosobowej dla maksymalnie czterech graczy w sieci LAN lub przez Internet

Gra jest już dostępna w sklepie CDP.pl.