Duży ekran w PUBie?

Mistrzostwa świata w piłce nożnej to najważniejsze sportowe wydarzenie w 2018 roku i doskonała okazja, aby obejrzeć sławy światowego futbolu na dużym ekranie przy zimnym piwie. Wybór odpowiedniego trunku raczej nie stanowi problemu, gorzej z projektorem. Odpowiednio dobrana konstrukcja powinna wyświetlać wyraźny i duży obraz w każdych warunkach.

NEC Display Solutions dzięki temu, że posiada najszersze portfolio produktów do wyświetlania obrazu, w tym profesjonalne projektory instalacyjne, może zaproponować rozwiązanie idealnie dopasowane do potrzeb klubowo-pubowych. Dwa projektory pozwalające na wyraźną i dużą projekcję obrazu w trudnych warunkach oświetleniowych zasługują na szczególną uwagę.

NEC P554U to semi-profesjonalny projektor LCD wyposażony w przetwornik o rozdzielczości 1920 x 1200 pikseli, charakteryzujący się jasnością 5300ANSI lumenów zarówno w przypadku światła białego, jak i kolorowego. Dzięki zastosowaniu obiektywu o współczynniku projekcji 1.2-2:1 projektor jest w stanie wyświetlać odpowiedniej wielkości obraz z bliska i z większej odległości. Przykładowo obraz o podstawie 3 m można wyświetlać już z odległości 3,6 m od ekranu. Dodatkowo projektor wyposażony został w system lens shift pozwalający na szeroką regulację położenia obrazu bez potrzeby przesuwania projektora. Ta cecha pozwala na wykorzystanie projektora w trudnych warunkach architektonicznych (instalacja z boku, np. w pomieszczeniu z kolumnami). NEC P554U umożliwia bardzo szybki start i wyłączenie praktycznie bez potrzeby chłodzenia projektora. Jest to szczególnie ważne w razie nagłych awarii zasilania. Cechą charakterystyczną projektora jest bardzo wysoka jakość wyświetlanego obrazu, a w szczególności mocna saturacja barw, która doskonale sprawdza się w przypadku wyświetlania wydarzeń sportowych w miejscach publicznych.

NEC PA653U to w pełni profesjonalny, instalacyjny projektor korzystający z technologii LCD, który doskonale sprawdzi się podczas wyświetlania wydarzeń sportowych w takich miejscach jak restauracje czy puby. Dzięki wyjątkowo wysokiej jasności wynoszącej 6500ANSI lumenów zarówno w przypadku światła białego, jak i kolorowego projektor wyświetla bardzo czytelny obraz, nawet na dużych ekranach. Zastosowanie wymiennych obiektów pozwala dostosować położenie projektora do indywidualnych warunków architektonicznych przy zachowaniu dużego obrazu.

Dodatkowo projektor wyposażony został w mechanizm lens shift, który umożliwia szeroką regulację położenia obrazu bez potrzeby zmiany położenia projektora. Technologia ta pozwala nie tylko na łatwiejszą instalację urządzenia, ale także na dostosowanie projekcji do bardzo trudnych warunków w pomieszczeniu bez pogorszenia jakości obrazu spowodowaną np. korekcją geometryczną. Wbudowany w projektor skaler NV1301 umożliwia reprodukcję obrazu z wysokim kontrastem nawet w przypadku źródła 4K. Projektor posiada zestaw najczęściej wykorzystywanych złączy, w tym HDMi oraz Display Port, a dla bardziej wymagających klientów nawet standard HDBaseT. Co więcej, obraz z projektora można zapętlać poprzez wyjście sygnału HDBaseT, np. w celu podłączenia drugiego urządzenia w osobnym pomieszczeniu.

Dlaczego warto wybrać projektory NEC? Głównie dlatego, że od wielu lat producent ten wytwarza tylko profesjonalne urządzenia sprawdzające się doskonale w instalacjach w salach konferencyjnych, muzeach, teatrach czy placówkach edukacyjnych. NEC to również producent profesjonalnych cyfrowych projektorów kinowych. Doskonała jakość obrazu i trwałość to pojęcia, z którymi najczęściej kojarzone są produkty NEC.

Więcej na: www.nec-display-solutions.pl

Duży ekran w PUBie?