Dwa nowe modele słuchawek Tronsmart już na rynku!

Z okazji ósmych urodzin firmy, Tronsmart wprowadza hybrydowe słuchawki douszne Apollo Air i Apollo Air+ TrueWireless z układem Qualcomm.

Dwa nowe modele słuchawek Tronsmart już na rynku!

Tronsmart Apollo Air

Założona w 2013 r. i świętująca w tym miesiącu 8. rocznicę istnienia, firma Tronsmart to marka technologiczna, która projektuje i produkuje światowej klasy akcesoria technologiczne. Ich hybrydowe słuchawki douszne Apollo Air i Apollo Air+ TrueWireless Stereo Plus Hybrid ANC są wyposażone w inteligentną kontrolę aplikacji, sterowanie dotykowe i adaptacyjne dekodowanie dźwięku aptX w Air+, a także ładowanie bezprzewodowe.

Słuchawki wyposażono w układ Qualcomm QCC3046 oraz hybrydową eliminację szumów ANC, która usuwa do 35 dB w niskich, średnich i wysokich częstotliwościach oraz posiada trzy tryby redukcji hałasu. Co więcej, mamy tutaj aż sześć mikrofonów o różnym sprzężeniu i redukcji szumów. Układ Qualcomm QCC3046 z dekodowaniem dźwięku aptX umożliwia szybszą transmisję danych i mniejsze opóźnienia, a dzięki TWS+ obie słuchawki odbierają sygnał z telefonu w tym samym czasie, przez co opóźnienie między nimi jest praktycznie zerowe.

Dwa nowe modele słuchawek Tronsmart już na rynku!

Oba modele są wyposażone w technologię Bluetooth 5.2, sterowniki grafenowe oraz stopień ochrony IP45, gwarantujący odtwarzanie muzyki podczas deszczu lub intensywnego treningu. Dzięki aplikacji Tronsmart użytkownicy mogą personalizować ustawienia słuchawek i dopasowywać je do swoich wymagań. Dodatkowe funkcje aplikacji pozwalają na przykład zmienić ustawienia sterowania dotykowego według potrzeb.

Dwa nowe modele słuchawek Tronsmart już na rynku!

Apollo Air i Apollo Air+ mogą być używane nawet przez 5 godzin na jednym ładowaniu i do 20 godzin w przypadku korzystania z etui ładującego typu C.

Model Air+ posiada również funkcję wykrywania urządzenia, co powoduje, że słuchawki wyciszają się zaraz po wyjęciu z ucha. Jest to niezwykle przydatna funkcja w pracy czy w kontakcie z ludźmi na ulicy. Apollo Air+ można również ładować bezprzewodowo na kompatybilnych podkładkach ładujących, dzięki czemu możemy liczyć na jak najdłuższą pracę baterii.

Dwa nowe modele słuchawek Tronsmart już na rynku!

Słuchawki Tronsmart są dostępne na amazon.com i amazon.co.uk. Model Apollo Air w cenie 69,99 USD, a Apollo Air + w cenie 99,99 USD. Z okazji urodzin firma rozdaje także wiele ciekawych nagród.

Zobacz także: Najlepsze promocje w Playstation Store [08.06.21]