Dwa nowe przewodniki dla fanów Fortnite: "Stroje" i "Jak rysować"

Fortnite już dawno wykroczyło poza świat cyfrowy - o czym świadczą dedykowane kontrolery, maskotki i zabawki. Od dziś w księgarniach można nabyć dwa przewodniki - mają pomóc każdemu graczowi w rozwoju kreatywności.

Oficjalny przewodnik „Fortnite: Stroje" to kompendium wiedzy o kombinezonach używanych przez postaci w grze. Dla wygody czytelnika zostały posegregowane według zestawów, a przy każdym znajdują się wskazówki, mające pomóc w stworzeniu niezwykłego, oryginalnego wyglądu. Znajdują się tu zarówno stroje eleganckie, jak i kreacje, które swoją oryginalnością zapadną w pamięć każdemu, kto je zobaczy. W książce znajduje się również szereg grafik koncepcyjnych oraz opisy dodatkowych przedmiotów.

Oficjalny przewodnik „Fortnite: Jak rysować” pozwala poznać, jak szkice stają się pełnoprawnymi grafikami. Wyjaśnienia pokazujące kolejne etapy powstawania pozwolą każdemu na ćwiczenie rysunku i zdobienie go detalami, np. cieniowaniem. Mogą z niej skorzystać nie tylko miłośnicy gry, ale każdy, kto chce nauczyć się rysowania postaci, pojazdów, a także broni. Na tym nie koniec nowości - wydawnictwo Insginis proponuje również wysokiej jakości kalendarz ścienny "Fortnite" na 2020 rok. Jego kolejne karty zdobią skórki jak Strażnik Miłości czy Piżamka, jest także miejsce na notatki.

Zobacz również:

  • Jak odblokować Wiedźmina w Fortnite? Nowości 4 rozdziału
  • Gloomhaven i ARK: Survival Evolved za darmo! Jak odebrać gry?

W chwili obecnej na rynku znajduje się w sumie pięć oficjalnych materiałów do gry: oprócz wspomnianych tu nowości już od jakiegoś czasu można kupić "Fortnite”. Oficjalny dziennik bojowy" i "Fortnite. Oficjalny przewodnik. Jak przetrwać Battle Royale".