Dwa tytuły dla najmłodszych od dziś na rynku

Firma Licomp Empic Multimedia poinformowała, że w dniu dzisiejszym na rynek trafiły dwa nowe tytuły przeznaczone dla najmłodszych. Noddy: Szykujemy się do szkoły i Teletubbies stanowią doskonałe połączenie nauki i zabawy. Są dobrym wyjściem na deszczowe dni.

Dwa tytuły dla najmłodszych od dziś na rynku
Już dziś premiera gry z najnowszymi przygodami Teletubisi, bohaterów serialu BBC. Opowieść o dzielnych skrzatach podzielono na dwie części.

Pierwsza to Teletubbies - zabawa z Teletubisiami, drugą zatytułowano Teletubbies - ulubione zabawy. Gry zostały przygotowane w polskiej wersji językowej.

Teletubbies - zabawa z Teletubisiami składa się z 11 przygód z udziałem sympatycznych stworów, które zamieszkują magiczną krainę Teletubilandię. Wesołe skrzaty to Tinky Winky, Dipsy, Laa Laa i Po.

Gracz sam wybiera, w którą postać się wcieli w trakcie zabawy. Maluchy mają mnóstwo fascynujących zadań do wykonania np. zabawa w chowanego, szukanie rozmaitych przedmiotów.

Każdy Teletubiś ma swoją piosenkę, którą odśpiewuje po dobrze wykonanym zadaniu. Przed rozpoczęciem nowego zadania pojawia się dokładna instrukcja jego wykonania oraz przeznaczony na to czas.

Drugą część przygód wesołych skrzatów zatytułowano Teletubbies - ulubione zabawy Teletubisi. Gra zawiera 5 zadań. Rola małego gracza polega m.in. na wyprodukowaniu kremu oraz udzieleniu pomocy Teletubisiowi w poszukiwaniach pozostałych bohaterów bajkowej opowieści.

Gra znacznie zyskuje na atrakcyjności dzięki zastosowaniu sekwencji filmowych, które pokazują inne dzieci w trakcie zabawy. Dzięki temu maluchy mogą naśladować zachowania rówieśników.

Kolejny atut Teletubisi stanowi świetnie dobrana muzyka, która wprawia nasze pociechy w doskonały nastrój. Uczestnicy zabawy posługują się myszką, której obsługi uczy specjalny kursor.

Dwa tytuły dla najmłodszych od dziś na rynku
Następnym tytułem jest Noddy: Szykujemy się do szkoły. W założeniach produkt ma zachęcać najmłodszych do nauki i przyspieszyć ich aklimatyzację w szkole.

Scenariusz gry oparto na przygodach Noddie'go, bohatera znanego serialu animowanego BBC.

Maluchy uczą się rozpoznawać litery i cyfry oraz wykonują proste działania arytmetyczne. Wspólnie z sympatycznymi bohaterami gry identyfikują kolory i kształty.

Rozgrywkę podzielono na 5 fascynujących przygód. Dziecko pomaga Noddy'emu przy ciekawych zadaniach - między innymi łapaniu kurczaków, ślizganiu się, tańczeniu. Za każde poprawnie wykonane zadanie zdobywa pieniądze, które może wydać razem z Noddy'm na jarmarku.

Wiele radości dostarcza maluchom robienie zdjęć swoim przyjaciołom, albo rzut młotkiem do celu.

Ćwiczenia mają 3 poziomy trudności. Dzięki specjalnemu dzienniczkowi rodzice mogą śledzić postępy swoich pociech oraz ustalić dla nich optymalny poziom gry.

Wyłącznym dystrybutorem Teletubbies - zabawa z Teletubisiami PC PL, Teletubbies - ulubione zabawy PC PL oraz Noddy: Szykujemy się do szkoły w Polsce jest firna LEM. Każdy z tytułów można nabyć za cenę 49.90 złotych.

Więcej informacji na stronie dystrybutora.