"Dwie Wieże" w pigułce

Pod koniec bieżącego tygodnia do naszych sklepów trafi przewodnik multimedialny po świecie, w którym toczy się akcja drugiej części trylogii Tolkiena - "Władca Pierścieni: Dwie Wieże" w reżyserii Petera Jacksona.

Choć ekranizacja drugiego tomu trylogii JRR Tolkiena cieszy widzów zza oceanu i Europy od 18 grudnia ubiegłego roku, na ekrany polskich kin trafi dopiero 31 stycznia. Na pocieszenie, dla najzagorzalszych fanów twórczości Tolkiena firma Lem wyda program "Władca Pierścieni: Dwie Wieże - Przewodnik Multimedialny''

W przewodniku znajdą się m.in. informacje o bohaterach trylogii oraz zdjęcia ich filmowych odpowiedników w różnych ujęciach. Informacje o miejscach w Śródziemiu, gdzie rozgrywa się akcja filmu wraz z mapą z książki z zaznaczonymi krainami i ich opisem. W programie znajdzie się również quiz wiedzy o książce i świecie Tolkiena oraz gry i puzzle dla najmłodszych. Przewodnik oferuje także aplikację która umożliwi przygotowanie i drukowanie własnych kalendarzy, zaproszeń, kartek okolicznościowych, plakatów, screensaverów czy tapet z wykorzystaniem zawartych w programie grafik, szkiców i ujęć z filmowej adaptacji książki.

"Władca Pierścieni: Dwie Wieże - Przewodnik Multimedialny'' w polskiej wersji językowej, będzie dostępny w sklepach od 17 stycznia w cenie 69 zł.