Dwie niezwykłe ksiązki World of Warcraft już w sprzedaży!

Wielka Księga Pop-Up oraz World of Warcraft: Kronika to pozycje, których nie może przegapić żaden miłośnik WoW-a!

World of Warcraft: Kronika” kompendium ukazujące historię Azeroth. Trafia na rynek 25 lat po ukazaniu się pierwszej części serii. Wysoka jakość wydania (uszlachetniony papier, barwne ilustracje) idzie w parze z tysiącami informacji o Azeroth - znajdziesz tu zarówno historyczne fakty, jak i mity oraz legendy wszystkich ras. Dzięki wydawnictwu Insignis otrzymujemy tę pozycję w języku polskim, a z okazji nadchodzących świąt - trwa jej sprzedaż (i pozostałych tytułów z uniwersum) w promocyjnych cenach. Dzięki temu możesz zapłacić mniej i dowiedzieć się, skąd wzięli w Azeroth ludzie, gnomy i krasnoludy, a także poznać pełne dzieje pierwszego ludzkiego króla i imperium naszej rasy.

„Wielka Księga Pop-Up” to pozycja stworzona przez Matthewa Reinharta. Zobacz, jak przedstawia on swoje dzieło, w którym zobaczysz w pełnej okazałości Orgrimmar, Wichrogród, Żelazną Kuźnię czy Lordaeron. Księga jest wypełniona wieloma skrywającymi tajemnice zakładkami.

Zobacz również:

  • Jak po 17 latach Dragonflight sprawił, że muszę skończyć z World of Warcraft
  • Najlepsze gry mobilne za darmo. W co zagrać na telefonie z Androidem lub iOS? [MARZEC 2023]

Uwaga - „Wielka Księga Pop-Up” wyszła w nakładzie tylko 100 egzemplarzy. Można kupić ją wyłącznie w sklepie Wydawnictwa Insignis.